Simplex Responsive Template

Nauczyciele i uczniowie


Grono pedagogiczne w roku szkolnym 2019/20

      • *Ireneusz Kaczorek- historia
      • *Adam Kurowski- informatyka
      • *Bożena Sobieszek- pedagog
      • *Krzysztof Badziak- język polski, edukacja dla bezpieczeństwa
      • *Agnieszka Bojanek- wychowanie przedszkolne
      • *Anna Buda- logopedia
      • *Waldemar Cholewa- wychowanie fizyczne, SKS
      • *Zofia Dawidek- Romanowicz- plastyka, świetlica
      • *Arleta Droździuk- wychowanie przedszkolne
      • *Małgorzata Dzięga- wychowanie przedszkolne
      • *Natalia Furman- wychowanie przedszkolne
      • *Aneta Gmitruczuk- biologia, chemia
      • *Agnieszka Jagiełło- edukacja wczesnoszkolna
      • *Katarzyna Jeżowska- matematyka, świetlica
      • *Agnieszka Kaczorek- język polski
      • *Katarzyna Karwowska- wychowanie przedszkolne
      • *Jolanta Karwowska- Nowak- biologia, chemia
      • *Anna Kawecka- Sikorska- matematyka, informatyka
      • *Tatiana Kaznadziej- język angielski
      • *Edyta Kaznowska-wychowanie fizyczne, WDŻWR, zaj. korekcyjne
      • *Urszula Klujewska- wychowanie przedszkolne
      • *Magdalena Kojtych- język polski, świetlica
      • *Waldemar Kołton- wychowanie fizyczne, zaj.korekcyjne
      • *Edyta Kondaszuk- nauczyciel wspomagający w kl. III b
      • *Katarzyna Kornacka- język polski, biblioteka, świetlica
      • *Grzegorz Kornacki- historia, muzyka, rytmika, chór szkolny
      • *Jolanta Kotecka- edukacja wczesnoszkolna
      • *Ewa Kozak
      • *Renata Krasucka- edukacja wczesnoszkolna
      • *Beata Kublicka- historia, WOS
      • *Agnieszka Kurowska- matematyka, religia, świetlica
      • *Danuta Kuszneruk- język polski, świetlica
      • *Anna Lejczyk- pedagog
      • *Konrad Łabęcki- wychowanie fizyczne, świetlica
      • *Elżbieta Łucek- matematyka
      • *Monika Łucjan- nauczyciel wspomagający w kl. IV a
      • *Małgorzata Mikołajuk- edukacja wczesnoszkolna
      • *Justyna Misiejuk- zajęcia techniczne, zajęcia komputerowe, WOS, informatyka, doradztwo zawodowe
      • *Anna Mitura- biblioteka
      • *Dariusz Mitura- zajęcia komputerowe , plastyka, informatyka
      • *Jadwiga Niewęgłowska- edukacja wczesnoszkolna
      • *Halina Nowak- wychowanie przedszkolne
      • *Anna Pogorzelska- Zdunek- fizyka, informatyka, technika
      • *Małgorzata Polak- język angielski
      • *Anna Różyk- edukacja wczesnoszkolna
      • *Mariusz Siwek- wychowanie fizyczne, świetlica, SKS
      • *Lucyna Skubisz- język angielski
      • *Magdalena Skubiszewska- Kułak – edukacja wczesnoszkolna
      • *Tomasz Sobieszek- geografia, doradztwo zawodowe, świetlica
      • *Ewa Sokół- pedagog, matematyka, świetlica
      • *Dorota Stelmach- religia, WDŻWR
      • *Dorota Sułek
      • *Małgorzata Urbańczyk-Pluta- język rosyjski
      • *Katarzyna Szabrańska
      • *Anna Witek- Kondrat- przyroda, logopedia, świetlica
      • *Teresa Zdunek- język polski, biblioteka, świetlica
      • *ks. Michał Znój- religia, świetlica

Wychowawcy klas

      • 0a- wych. p. Małgorzata Dzięga
      • 0b- wych. p. Halina Nowak
      • I a- wych. p. Jolanta Kotecka
      • I b- wych. p. Agnieszka Jagiełło
      • II a- wych. p. Jadwiga Niewęgłowska
      • II b- wych. p. Małgorzata Mikołajuk
      • III a- wych. p. Magdalena Skubiszewska- Kułak
      • III b- wych. p. Anna Różyk i p. Edyta Kondaszuk
      • III c- wych. p. Renata Krasucka
      • IV a- wych. p. Agnieszka Kurowska
      • IV b- wych. p. Anna Witek- Kondrat
      • V a- wych. p. DanutaKuszneruk
      • V b- wych. p. Beata Kublicka
      • V c- wych. p. Ewa Sokół
      • VI a- wych. p. Anna Lejczyk
      • VI b- wych. p. Katarzyna Kornacka
      • VII a- wych. p. Tomasz Sobieszek
      • VII b- wych. p. Elżbieta Łucek
      • VIII a- wych. p. Jolanta Karwowska- Nowak
      • VIII b- wych. p. Krzysztof Badziak
      • VIII c- wych. p. Anna Kawecka- Sikorska