Bezpłatne zajęcia fitness

Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 stycznia 2019 roku rozpoczynamy bezpłatne zajęcia fitness dla mieszkańców gminy Czemierniki. Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół w Czemiernikach w każdy czwartek w godzinach 1730 – 1900.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
Wójt Gminy Czemierniki oraz Dyrektor Zespołu Szkół

WYWIADÓWKA

Informuję, że w dniu 14.12.2018r. (piątek)
o godz. 1600 odbędzie się spotkanie z rodzicami (wywiadówka)

Wystawa "Represje wobec wsi i ruch ludowego"

Zapraszamy do obejrzenia wystawy wypożyczonej z Instytutu Pamięci Narodowej w Rzeszowie zatytułowanej , "Represje wobec wsi i ruchu ludowego", która jest prezentowana w Zespole Szkół w Czemiernikach do 16 listopada.

II CZEMIERNICKIE MARSZE NIEPODLEGŁOŚCI

IMPREZA O CHARAKTERZE REKREACYJNO-TURYSTYCZNYM SKIEROWANA DLA RODZIN Z DZIEĆMI ORAZ OSÓB LUBIĄCYCH AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU

Harcerstwo między Radzyniem, Kockiem a Lubartowem

Najważniejsze wydarzenia z historii lubelskiego harcerstwa w 100-leciu ZHP

Materiały do pobrania

Jeśli potrafisz spędzić czas bez komputera, telefonu, ale za to z dobrą książką, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie czytelniczym

W  ŚWIECIE  POWIEŚCI

Warunki uczestnictwa:
  - aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać następujące
     powieści:

* ,,Hobbit czyli tam i z powrotem” ( John Ronald Reuel
       Tolkien) - kl. IV – VI

* ,,Zapałka na zakręcie” (Krystyna Siesicka) -  kl. VII, VIII i
       III gimnazjalne

- uczestnicy konkursu powinni znać biografię ww. autorów.

Organizatorzy:                                Współorganizatorzy:

Biblioteka szkolna                                     Poloniści

Termin konkursu: połowa listopada 2018r.

Przekaż 1% na szkołę SWOJEGO DZIECKA

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo! Możesz skorzystać z programu do rozliczenia rocznego PIT – po wypełnieniu za jego pomocą PIT-u 1% trafi automatycznie na nasze konto (pamiętaj o wpisaniu numeru i nazwy szkoły). Liczymy na Państwa życzliwość. Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.