Odliczanie dat na stronę

Przekaż 1% na szkołę SWOJEGO DZIECKA

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo! Możesz skorzystać z programu do rozliczenia rocznego PIT – po wypełnieniu za jego pomocą PIT-u 1% trafi automatycznie na nasze konto (pamiętaj o wpisaniu numeru i nazwy szkoły). Liczymy na Państwa życzliwość. Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

Zajęcia rekreacyjno-sportowe dla uczniów Zespołu Szkół w Czemiernikach w okresie ferii zimowych 30 stycznia – 8 lutego 2018 roku

Szczegółowy charmonogram zajęć: kliknij