Zaproszenia

Portal POLinfo.eu

Po wielu latach przygotowań, na bazie najlepszych światowych rozwiązań e-learningowych, wykorzystując infrastrukturę Politechniki Warszawskiej powstał portal POLinfo.eu, który stawowi rozwinięcie zajęć PW Junior, a którego celem jest zainspirowanie młodzieży do szerszego poznania i lepszego zrozumienia przedmiotów ścisłych. POLinfo.eu to przedsięwzięcie unikatowe na skalę światową, które łączy w sobie wiele elementów.
Dysponujemy tysiącami materiałów oraz linków do materiałów dotyczących przedmiotów ścisłych, które zostały przygotowane lub zweryfikowane przez ekspertów z wiedzą techniczną i są sukcesywnie umieszczane na portalu. Większość jest dostępna bezpłatnie przez całą dobę na POLinfo.eu.
Ponadto bazując na podstawie programowej opracowaliśmy autorskie zajęcia z przedmiotów ścisłych prowadzone przez Internet. Każdemu Juniorowi oferujemy możliwość skorzystania z zindywidualizowanego procesu pogłębiania wiedzy, dostosowanego do jego umiejętności i zaangażowania.
Każdy Junior pracuje w grupie rówieśników o podobnym poziomie wiedzy, może skorzystać z ogromnych zasobów materiałów, jak również indywidualnie skonsultować się z prowadzącymi zajęcia. Dzięki Internetowi może korzystać z oferty portalu niezależnie od miejsca, w którym przebywa. Te wszystkie czynniki zdecydowanie poprawiają efektywność Jego edukacji.
Jednym z celów naszego portalu jest również wspieranie, tak ważnego w dzisiejszych czasach, mądrego i bezpiecznego korzystania z Internetu. Chcemy wskazać młodym osobom, gdzie mogą znaleźć sprawdzone i wartościowe informacje, a także uświadomić im, jakie konsekwencje niesie za sobą ich aktywność w sieci.
Obecnie trwa rekrutacja na zajęcia przez Internet na rok akademicki 2019/20.
Dotychczasowe 7 edycji naszych zajęć na PW pokazało niesamowitą kreatywność i aktywność młodzieży. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy zespołowej nasze dzieci w przyszłości stworzą wynalazki, które odniosą światowy sukces. Jednakże POLinfo.eu to przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenia.
Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej: www.polinfo.eu
Prezentacja projetu: kliknij Pomagamy rozwijać potencjał Juniorów

XIV Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Marianny Bocian

Dyrektor Zespołu Szkół w Czemiernikach oraz Prezes Czemiernickiego Towarzystwo Regionalnego zapraszają na XIV Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Marianny Bocian dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, który odbędzie się 11 maja 2019 roku o godz. 900 w Zespole Szkół w Czemiernikach.

Karta złoszenia

"Ochrona i wykorzystanie zasobów dziedzictwa kulturowego w Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Czemiernikach"

Linki do portalu parafii z informacjami o projekcie:

Rekrutacja do przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas I w Zespole Szkół w Czemiernikach w roku szkolnym 2019/2020

Dokumenty do pobrania:

Bezpłatne zajęcia fitness

Uprzejmie informujemy, że od dnia 3 stycznia 2019 roku rozpoczynamy bezpłatne zajęcia fitness dla mieszkańców gminy Czemierniki. Zajęcia będą odbywać się w Zespole Szkół w Czemiernikach w każdy czwartek w godzinach 1730 – 1900.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
Wójt Gminy Czemierniki oraz Dyrektor Zespołu Szkół